ردکردن این

بهترین vpn با ip ثابت برای ترید کدام است؟

بهترین vpn با ip ثابت

سوالی که هر تریدری نیاز دارد به جوابی درست برسد! بهترین vpn با ip ثابت برای ترید کدام است؟

بی شک سرویسهای زیادی به شما معرفی شده اند یا اطرافیانتان به شما پیشنهاد کرده اند.

اما سوال ابتدایی شما این باشد که در کدام صرافی می خواهید استفاده کنید؟

آیا جایی که از آنها خریداری می کنید پشتیبانی دارد یا از نظر پشتیبانی مورد تائید نمی باشد؟

ما در این مقاله سرویسهای مختلفی را بررسی می کنیم و بهترین را به شما معرفی خواهیم کرد.

این مقاله طی بررسی و نظرسنجی های بسیار زیادی در بین بیش از 5هزار کاربر ما جمع آوری شده است.

شما می توانید با خرید vpn با ip ثابت به ترید بپردازید یا اقدام به تهیه سرور مجازی ترید کنید.

آیا به دنبال بهترین وی پی ان ip استاتیک بوده اید؟ خوب، بیشتر از این نگاه نکنید، زیرا آذرفا منبع یک مرحله ای شما است که می توانید بهترین آدرس IP ثابت را خریداری کنید.

خرید vpn با ip ثابت

وی پی ان ip استاتیک چیست؟

وی پی ان آی پی استاتیک ( static ip ) که مستقیماً به شما اختصاص داده می شود و تغییر نمی کند. این آدرس IP در مکانی است که شما از بین کشورهای موجود انتخاب می کنید. این آدرس IP همیشه برای شما تا زمانی که سرویس را خریداری کنید در دسترس خواهد بود زیرا فقط به شما و دیگر کاربران آذرفا اختصاص داده شده است. بهترین چیز در مورد IP استاتیک این است که هر بار که به اینترنت متصل می شوید. به شما همان IP اختصاص داده می شود که آدرس IP واقعی شما را توسط همان سرور پنهان می کند.

این موضوع برای این می باشد که شما بتوانید در صرافی های خارجی با امنیت بالایی و بدون مشکل به ترید بپردازید.

تمام صرافی های خارجی روی این موضوع بشدت حساس بوده و شما باید از ارائه دهنده های معتبری مانند آذرفا سرویس را خریداری کنید که برترین ارائه دهنده سرویسهای آی پی ثابت می باشد.

هزینه آی پی ثابت آذرفا چقدر است؟

بدون شک آدرس IP استاتیک VPN ما در مقایسه با آدرس IP پویا مزیت بیشتری به شما ارائه می دهد. بنابراین، IP استاتیک VPN ما کمی بیشتر هزینه دارد. اما این موضوع به این دلیل می باشد که شما به سرورهای قویتر و تخصصی متصل می شوید. همچنین باید بدانید که هزینه ممکن است بسته به محل آدرس IP استاتیک مورد نظر شما متفاوت باشد. همیشه می‌توانید از سرویسهای اشتراکی یا نیمه اختصاصی ما، یک آدرس IP ثابت درخواست کنید ( معمولا از 1ماهه 50هزار تومان شروع می شود تا 1ماهه های دیگر که از 120 و 150 شروع می شوند ). هنگام درخواست، از شما انتظار داریم که مکان مورد نظر خود و نحوه استفاده از آدرس IP ثابت خود را بیان کنید. ما همیشه در واتس اپ پاسخگوی سوالهای شما قبل از خرید هستیم و تنها ارائه دهنده ای که پاسخگوی فعالی دارد آذرفا می باشد.

خرید vpn با ip ثابت

آیا می خواهید بهترین VPN را بدون خطر امتحان کنید؟

در صورت خرید از آذرفا می توانید برای تست یک اکانت یک ماهه بدون خطر را خریداری کنید. شما می توانید از VPN رتبه 1 برای دریافت یک آدرس IP ثابت به مدت یک ماه بدون هیچ محدودیتی استفاده کنید. اگر بخواهید قبل از تصمیم گیری، تمام ویژگی های آن را به صورت دست اول امتحان کنید، این ایده آل است.

هیچ شرایط پنهانی وجود ندارد – فقط در عرض 30 روز با پشتیبانی در واتس اپ آذرفا اگر تصمیم گرفتید آذرفا برای شما مناسب نیست و بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. اما این موضوع را می توانید در صورتی که تردید دارید از طریق پشتیبانی واتس اپ سوال خود را بپرسید و تست دریافت کنید و با اطمینان خاطر سرویسهای آذرفا را خریداری کنید.

بهترین vpn با ip ثابت برای بایننس

بایننس به دلیل اینکه برای تمام کاربران جدید و قدیمی خود احراز هویت را اجباری کرده است نیاز به تهیه آی پی ثابت از کشورهایی دارید که مدارک آنها سریعا تائید شود و آی پی ثابت آن کشور براحتی قابل تهیه باشد که ما برای بایننس بهترین گزینه را برای الان امارات می دانیم و گزینه دیگر هندوستان می باشد که بصورت سرور مجازی ترید هند و سرور مجازی ترید امارات نیز می توانید اقدام به خرید کنید.

خرید vpn با ip ثابت

بهترین vpn با آی پی ثابت

بهترین گزینه برای استفاده را باید نسبت به صرافی که می خواهید در آن فعالیت داشته باشید انتخاب کنید. شما می توانید برای دریافت بهترین vpn با آی پی ثابت با پشتیبانی آذرفا از طریق واتس اپ در ارتباط باشید تا با راهنمایی درست انتخابی درست و مناسب داشته باشید.

بهترین vpn ها با ip ثابت

اگر دنبال بهترین ها می باشید باید گفت که بهتر است بدنبال بهترین باشید تا خریدی دقیق و درست داشته باشید که ما به شما پیشنهاد خرید از آذرفا را داریم تا از برترین و معروفترین ارائه دهنده آی پی ثابت بهترین گزینه را تهیه کنید.

بهترین سایت خرید vpn با ip ثابت

 

خرید بهترین vpn با ip ثابت

برای خرید بهترین وی پی ان با آی پی ثابت می توانید از آذرفا که معروفترین وب سایت ارائه دهنده می باشد خریدی مطمئن و بصرفه را داشته باشید.

خرید vpn با ip ثابت

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا