logo

رفع فیلترینگ بازی شدولندز و بازی ورد آف وارکرافت

در ایران بازی شدولندز ( Shadowlands ) و بازی ورد آف وارکرافت World of Warcraft که محبوبیت بسیار زیادی برای ایرانیان دارد و از طریق این بازی ها افراد زیادی کسب درآمد دارند فیلتر شده است.

رفع تحریم بازی شدولندز و بازی ورد آف وارکرافت

دلیل اصلی این فیلترینگ بخاطر انتقال سرورهای این بازی به سرور های آمازون می باشد که دیتاسنتر آمازون ایرانی ها را تحریم کرده است و این موضوع مسئله بزرگی برای بازیکنان این بازی شده است.

این بازی شادولندز که نسخه جدیدی از بازی وارکرافت می باشد بازیکنان بسیار زیادی دارد و این مشکل تحریم برای آنها بسیار عذاب آور شده است.

نکته : دقت کنید که این مقاله کاملا مجاز می باشد و برای رفع مشکل بازی شما می باشد تا بهترین راه را برای شما پیدا کنیم.

بهترین VPN برای بازی World of Warcraft

بهترین VPN برای بازی World of Warcraft

شاید برای شما که بدنبال راهی برای رفع این تحریم باشید این کلمه برای آنهایی که بازی World of Warcraft را انجام می دهند عادی شده باشد که بدنبال استفاده از وی پی ان مخصوصی باشید که سرعت خوبی داشته باشد و مشکل شما را رفع کند.

استفاده از این سرویس برای شما می تواند خوب باشد اما سوالی که اینجا می ماند آیا این یک وی پی ان مخصوص گیمینگ می باشد یا استفاده های نادرستی است که روی آن سرور افراد زیادی در حال اتصال هستند و سرعت مناسبی برای بازی شما ندارد ؟

باز هم شما در این بازی با مشکل روبرو خواهید شد چون با سرعت ضعیف احتمال قطع شدن بازی شما بسیار زیاد می باشد پس این گزینه باید توسط یک متخصص برای شما حل شود.

بهترین VPN برای بازی Shadow Lands​

بهترین VPN برای بازی Shadow Lands

در بازی شدولندز که ورژن جدید بازی وارکرافت می باشد و از اهمیت زیادی برای بازیکن های ایرانی دارد این مسئله تحریم ایران و فیلتر شدن بازی برای ایرانیها بسیار ناراحت کننده شده است، اما چه کنیم ؟

یک از راه های رفع مشکل چیست ؟

آیا می توان یک وی پی ان یا فیلترشکن برای این بازی با سرعت خوبی یافت ؟

این موضوع برای شما هم یک نگرانی شده و سوال مهم این است چه کنیم ؟

رفع تحریم بازی ها

تنها راه برای این کارها شما یک موضوع می باشد که ما سرویس مخصوص این بازی را تهیه کرده ایم و تنها برای بازی هایی همچون World Of Warcraft، بازی Shadow Lands و بازی های وارکرافت تهیه کرده ایم که روی ویندوز و کامپیوترهای اپل براحتی ست می شود و مشکل شما را رفع می کند.

ما در راستای کمک به هموطنان عزیز ایرانی در رفع مشکل تحریم ها و کسب درآمد از بازی ها بهترین سرورها را تهیه و قابل استفاده کرده ایم.

شماره واتس اپ ما : 09354042504

خرید vpn برای wow

یکی از شیوه های رفع تحریم این بازی استفاده از یک vpn مناسب بازی world of warcraft می باشد که بقول بازیکنان این بازی نشت نداشته باشد و بدون مشکل و با پینگ مناسب بازی را اجرا کند.

سرویسهای خارجی برای ایرانیان بسیار گران قیمت بوده و کمترین نرخ که سرویس مناسبی برای این بازی داشته باشد ماهیانه حدود 200 هزار تومان می باشد.

بازی wow به دلیل تحریم بودن ایرانیان نیاز به سرویسی دارد که بر روی هر سرور ارائه دهنده سرویس تعداد زیادی اکانت نباشد تا بازی بر روی این مسئله حساس نشود و برای اکانتها مشکل ساز نشده و بتوان براحتی به بازی پرداخت، اما یک مسئله که مهم می باشد داشتن پینگ مناسب و بدون time out می باشد تا در بازی مشکل شناسایی ایرانی بودن شما پیش نیاید که اکانت شما مسدود شود.

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا