logo

سرویس آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها

قبلی
بعدی

ما با تهیه سرویسی که آی پی ثابت نیز دارد برای افراد تازه کاری که میخواهند برای یادگیری و آموزش در مورد ترید ارز دیجیتال فعالیت داشته باشند از ما این سرویس را خریداری کنند.

چرا آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها؟

سایت بایننس یک صرافی ارز دیجیتال می باشد که برای خرید و فروش ارز دیجیتال معروفترین وب سایت صرافی می باشد.

برای باز کردن حساب و فعالیت در این صرافی باید شما یک آی پی ثابت داشته باشید تا بتوانید براحتی و بدون مشکل به کار خود ادامه دهید.

آی پی ثابت برای بایننس برای افرادی که میخواهند بدور از آموزش خرید و فروش داشته باشند و کسب درآمد کنند باید یک سرور مجازی یا اختصاصی با آی پی اختصاصی داشته باشند تا با مشکل بسته شدن حسابشان روبرو نشوند.

نکته های در استفاده از آی پی ثابت برای بایننس و دیگر صرافی ها

آی پی ثابت برای بایننس

اگر شما از مرورگر برای باز کردن وب سایت بایننس استفاده می کنید قبل از اینکه سرویس ارائه شده را ببندید باید از حساب خود log out کنید و بعد سرویس را غیر فعال کنید تا حساب شما بلاکه نشود.

اگر شما می خواهید در موبایل و کامپیوتر خود به ترید یا تجارت ارز دیجیتال بپردازید سرویس های ما در هر سه نوع این قابلیت را دارند که شما در هر دستگاهی براحتی به ترید ارز دیجیتال بپردازید.

دقت کنید که سرور یا سرویسی که از ما یا هر جایی تهیه می کنید باید از اروپا باشد تا بعدا به مشکل نخورید.

از سرورها یا سرویسهایی با آی پی آمریکا نیز استفاده نکنید چون شامل تحریم سایت بایننس می باشد.

تصور خود را از اینکه آمریکا دیتاسنترهای قوی دارد و برای کار ما خوب می باشد یک اشتباه است که با ورود با آی پی آمریکا در سایت بایننس حساب شما در اولین ورود مسدود می شود.

سرور های مجازی ما در دو حالت کانفیگ می شوند و قابل استفاده می باشد :

سرور مجازی ویندوزی آی پی ثابت برای بایننس

در این نوع سرور شما با موبایل و کامپیوتر خود از طریق ریموت دسکتاپ وارد سرور میشوید که مشابه ویندوز می باشد و براحتی به تجارت خود در سایت بایننس می پردازید که این سرور منابعی بیشتری نسبت به نوع دیگر کانفیگ سرور مجازی دارد و قیمت این سرور نیز بی شک بیشتر خواهد بود اما همیشه آنلاین می باشد و نیازی به خروج از حساب خود ندارید.

سرور مجازی ssr با آی پی ثابت برای بایننس

آی پی ثابت برای بایننس

در این نوع سرور ما سرور مجازی مخصوصی را برای شما کانفیگ می کنیم که از طریق نرم افزاری در ویندوز، دستگاههای اپل و دستگاههای اندرویدی براحتی با آموزشهایی که به شما ارائه می دهیم تنظیم می کنید و متصل می شوید و دارای auto kill switch نیز می باشد که باید تنها در هر دستگاهی با مرورگر استفاده کنید تا این گزینه خیلی دقیق برای شما فعال باشد.

کدام برای بایننس بهتر است ؟ ( وی پی ان یا سرور مجازی )

دو موردی که برای افراد زیادی سوال می باشد که برای افزایش امنیت حساب خود در صرافی بایننس کدام یک بهتر می باشد؟

ما در آذرفا هر دو سرویس را مخصوص این موضوع ارائه می دهیم اما با نامی که مردم و وب سایت های غیر مجاز ارائه می دهند خدماتی ارائه نمی دهیم.

طبق دلایلی که در این مقاله بیان می کنیم شما نیاز به یکی از این دو سرویس دارید.

مسدود شدن حساب در بایننس بخاطر تغییر آی پی

یکی از مواردی که حساب افراد زیادی در بایننس مسدود می شود خرید سرویس هایی می باشد که به مرور و بدون اطلاع شما آی پی آنها تغییر می کند و این موضوع باعث حساسیت صرافی بایننس می شود و حساب شخص را مسدود می کند و برای استفاده از وب سایت این صرافی حتما باید از یک آی پی ثابت از کشورهای اروپایی یا کشورهایی مانند کانادا و ترکیه متصل شوید و دقت کنید که آی پی سرور شما تغییر نکند تا بدون مشکل بتوانید استفاده کنید.

دقت کنید که باید برای استفاده از سایت صرافی بایننس از وی پی ان یا VPS مناسب و مخصوص ترید استفاده کنید و با یک آپی خارجی از کشورهایی مانند انگلیس، مالزی، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اتریش، ترکیه، کانادا متصل شوید و حتما نیز آی پی ثابت باشد و از نظر قطعی هم این مورد را نداشته باشید تا بدون مشکل به ترید بپردازید.

دقت کنید که آمریکا نیز مانند ایران شامل تحریم این صرافی می باشد و به اشتباه از این لوکیشن ها برای بایننس استفاده نکنید تا به مشکل نخورید.

خرید سرور مجازی خوب برای binance :

  • اول از همه باید به این نکته توجه کنید که سروری که تهیه میکنید مال کشور آلمان، فنلاند یا انگلیس یا هر کشور اروپایی باشه که مورد تحریم بایننس و یا اکسچنج های دیگر نباشد که طبق تجربه اساتید معروف در حال حاظر فنلاند ، آلمان، فرانسه و ترکیه مناسب است و پیشنهاد میدهم که از هر جایی خریداری می کنید دقت کنید که سرور از کشوری تهیه کنید که شامل تحریمهای بایننس نباشن و کشورهای شامل تحریم : آمریکا، آلبانی، بلاروس، بوسنی، بورما، آفریقای مرکزی، کنگو، کره، ساحل عاج، اوکراین، کرواتی، کوبا، هرزگوین، ایران، عراق، کوزوو، لبنان، لیبریا، لیبی، مقدونیه، مولداوی، سربیا، سومالی، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ونزوئلا، یمن و زیمباوه هستند.
  • دومین موردی که باید به درستی بررسی کنید این است که سروری را تهیه کنید که کمترین میزان پینگ به ایران را داشته باشد که بخاطر سرعت و کیفیت می گوییم وگرنه با تاخیر چند ثانیه ای روبرو میشین که این کار توی ترید عنوان مرگ را دارد و برای همین است که پیشنهاد اساتید ارز دیجیتال برای خرید سرور مجازی برای ترید در بایننس کشور های بجزء کشورهای شامل تحریم و از کشورهای اروپایی است چون به خاطر نزدیک بودن کشور به ایران سرعت پینگ کمتری را نسبت به کشور های دیگر خواهید داشت.
  • از سایتی سرور مجازی تهیه کنید که قطعی نداشته باشد و فقط از شخصی یا سایتی خریداری کنید که صداقت در گفتارشان باشد و بخاطر اینکه بدنبال قیمت های پایین هستید نیز انتظار کیفیت را نداشته باشید و باید سروری با منابع اختصاصی و کیفیت بالا را خریداری کنید. از سایتی سرور مجازی تهیه کنید که پشتیبانی بالا و شبانه روزی واقعی داشته باشد. تمام سایت ها در سایت خود مینویسند که پشتیبانی 24 ساعته شبانه روز اما وقتی در ساعتی که به آنها پیام میدهیم تا وقت ساعت کاری جواب نمیدهند و یا با تاخیر زیاد جواب میدهند. این موضوع بر اساس تجربه به دست آمده اساتید که کدام شرکت های هاستینگ خوب پشتیبانی میکنند. مثلا ایران سرور به 5 دقیقه هم نمیکشه که جواب تیکت میدهند اما متاسفانه قیمت های فوق العاده گرانی دارد. حتی شرکت هاست نگار که آنها هم پشتیبانی فوق العاده دارند زیر 10 دقیقه جواب میدهند اما قیمت های سرورهای مجازی خارجی آنها سرسام آور بالا می باشد.
    برای خرید سرور مجازی مناسب نیز سعی کنید از یک متخصص خریداری کنید.
  • از سایت های غیر معتبر خریداری نکنید. خیلی از سایت ها هستند که واسطه گری میکنند و خودشان به جای شما میرن از سایت دیگر خرید میکنن و با قیمت بیشتر به شما میفروشند که بهتر است از سایت هایی خریداری کنید که مستقیم از دیتاسنتر برای شما خریداری می کنند و بهمین دلیل منابع اختصاصی به شما ارائه می دهند. بعد از خرید سرور به یک سایت بررسی IP بروید و مطمئن شوید که IP شما برای کشوری که درخواست آن را داشتید بوده و اشتباهی IP ایران خریداری نشده باشه و در صورت اشتباهی سفارش دادن سرور توسط شما و یا اشتباهی تحویل دادن سرور به شما توسط شرکت, یک تیکت به پشتیبانی بزنید و درخواست اصلاح سرور را نمائید.
  • سروری که خریداری می کنید بهتر است که ابتدا بدانید که آیا ویندوز خریداری کرده اید یا مخصوص ترید می باشد که اینها منابعی برای مطلع بودن نیاز است بدانید که در قیمت ذکر شده بیان کرده ایم.
برای دیدن قیمت سرور مجازی ترید وارد لینک روبرو شوید : سرور مجازی ترید

صرافی بایننس به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های آنلاین برای خرید و فروش انواع رمز ارزها است که به شما امکانات زیادی را ارائه می دهد.

صاحب نظران، تحلیل گران و اقتصاد دانان زیادی آینده روشنی در ارز دیجیتال می بینند و این موضوع باعث شده افراد زیادی نیز به این سمت کشیده شوند.

کاربران ایرانی نیز به دلیل بینش درآمد دلاری به سمت این سیستم ترید ارز دیجیتال کشیده شده اند.

اما باید در نظر داشته باشید که یکی از بزرگترین مشکلاتی که کاربران ایرانی برای استفاده از خدمات صرافی های آنلاین خارجی بخصوص بایننس دارند مسئله تحریمهای بین المللی می باشد که بایننس برای کشورهایی همچون آمریکا، آلبانی، بلاروس، بوسنی، بورما، آفریقای مرکزی، کنگو، کره، ساحل عاج، اوکراین، کرواتی، کوبا، هرزگوین، ایران، عراق، کوزوو، لبنان، لیبریا، لیبی، مقدونیه، مولداوی، سربیا، سومالی، سودان، سودان جنوبی، سوریه، ونزوئلا، یمن و زیمباوه مسئله ساز شده و باید یکی از راه های ساده و ارزان را در نظر گرفت!

استفاده از سرویسهای ما برای تغییر آی پی شما و مخفی ماندن از ایرانی بودن شما برای جلوگیری از تحریم ها یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

تاکید ما برای افرادی که خرید و فروش زیادی در ترید ارز دیجیتال دارند استفاده از سرور مجازی ترید می باشد اما زمانی که شما نمی توانید هزینه زیادی کنید یا در حین آموزش هستید می توانید از آی پی ثابت برای عضویت در بایننس و شروع فعالیت های خود را در این صرافی پیش بگیرید.

شما نمی توانید از هر نوعی وی پی ان نا امنی استفاده کنید و باید برای آی پی ثابت اقدام کنید تا تغییر آی پی منجر به بسته شدن حساب شما نشود.

برای تهیه آی پی قابت در بایننس شما دو راه دارید که یکی استفاده از بهترین گزینه ها آی پی ثابت می باشد و دیگری سرور مجازی ترید برای بایننس یا همان vps می باشد که سرور مجازی نیز در دو نوع قابل ارائه می باشد.

  • سرور مجازی ترید با کانفیگ مخصوص کاملا بصرفه و اقتصادی
  • سرور مجازی تریدی ویندوز که نیاز به منابع اختصاصی دارد که کیفیت بالایی دارد و قیمت پایه 19 دلار می باشد
  • سرور مجازی ویندوزی که منابع نیمه اختصاصی نیاز دارد و قابل ارائه می باشد و کیفیت خوبی دارد

آی پی ثابت برای ترید

آی پی ثابت برای ترید

 اگر می خواهید به ترید در صرافی بایننس بپردازید باید به این موضوع کاملا دقت کنید که آی پی شما باید کاملا ثابت بوده و هیچگونه تغییری نکند.
ثابت نبودن آی پی باعث مسدود شدن حساب شما در بایننس می شود.
استفاده از فیلتر شکن های رایگان مشکلات زیادی را بهمراه داشته که تغییر آی پی در آنها بسیار عادی و زیاد می باشد و این برای شما که می خواهید در صرافی بایننس به ترید ارز دیجیتال بپردازید اصلا گزینه مناسبی نیست و به همین دلیل باید استفاده از فیلتر شکن را برای بایننس از سر خود بیرون کنید چون یک اشتباه بزرگ می باشد.
شما با انتخاب یک وی پی ان با ای پی ثابت می توانید کار خود را راه بندازید و اما ما پیشنهاد می کنیم که اگر درحال خرید و فروش ارز یا همان ترید در بایننس هستید الویت شما خرید سرور مجازی ترید باشد تا امنیت حساب خود را کامل کنید.
آی پی اختصاصی ثابت خارج از کشور مهم است که از کدام کشور باشد که به تازگی آلمان با اجبار به احراز هویت داشته باعث شده که کاربران بایننس با آی پی ثابت آلمان به مشکل برخورند.
الویت هر شخصی که می خواهد در صرافی بایننس فعالیت داشته باشد قبل از ثبت نام در نظر گرفتن تهیه یک آی پی ثابت می باشد تا با مشکلاتی که برای بایننس مهم می باشد روبرو نشود و از مسدود شدن حساب خود جلوگیری کنید.
سرویس های آی پی ثابت ما این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهد که می توانید با خیال راحت تا زمانی که از سرویسهای ما در آذرفا استفاده می کنید بدون تغییر آی پی ، بدون افت کیفیت و بدون قطعی از سرویسهای ما استفاده کنید.
شما با اتصال به سرویس های ما برای استفاده از خدمات وب سایت هایی که برای ایرانیان محدودیت هایی ایجاد کرده اند دیگر مشکلی نخواهید داشت بخصوص در صرافی های آنلاین خارجی که مانند بایننس ایران را جزء کشورهای شامل تحریم قرار داده است.

خرید آی پی ثابت هلند

آی پی ثابت هلند

 هلند همیشه یکی از کشورهای بی حاشیه بوده و دیتاسنترهای این کشور با ارائه خدماتی با کیفیت رضایت افراد زیادی را بهمراه داشته اند.
افراد زیادی برای تهیه آی پی ثابت هلند و تی سرور مجازی ترید هلند به ما رجوع می کنند و برای آنها هلند اهمیت زیادی دارد.
هلند کشوری بی طرف و بدون حاشیه همیشه یکی از کشورهای مورد تائید صرافی های معتبر جهان بوده و حتی در بایننس نیز مورد تائید می باشد.
یکی از راه حل هایی که حتی در سایت های خبری نیز در مورد آن می توان مطالبی دید استفاده از vpn با ip ثابت از هلند می باشد که مورد تائید همگان می باشد و این امر باعث شده اساتید آموزش کریپتو کارنسی این کشور را جزء الویت های خود قرار دهند و به دانش آموزان خود توصیه کنند.
سرورهای هلند همیشه جزء سرورهای گران قیمت بوده اما نسبت به کیفیتی که دیتاسنترهای هلند ارائه می دهند قیمت بسیار مناسبی دارند.
کیفیت بالا، سرعت عالی، بدون قطعی در کنار قیمت مناسبی که دارند همیشه از دلایل محبوبیت سرویس آی پی ثابت هلند بوده و می باشد.
ما برای کاربران آذرفا این موارد را ارائه داده ایم که شامل کیفیت، سرعت و قیمت مناسب بوده و دارای پنل تخصصی بهمراه آموزش استفاده در سرویسهای ما می باشد که می توانید براحتی استفاده کنید.

 

بهترین آی پی ثابت برای بایننس

 اگر شما در حین آموزش باشید و می خواهید در بایننس خرید و فروش کنید بی شک از استاد یا دوستان خود شنیده اید باید با vpn آی پی ثابت کار کنید که جزء کشورهایی باشد که شامل تحریم بایننس نبوده و کیفیت و سرعت خوبی داشته باشد و بدون قطعی باشد.
 استفاده از یک وی پی ان می تواند برای شروع در ترید ارز دیجیتال برای شما مناسب باشد بشرطی که از جایی تهیه کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشد و سرویسهایی که ارائه می دهد برای شما مشکل قطعی و افت کیفیت نداشته باشد.
شما اسم های زیادی از وی پی ان های مختلفی را شنیده اید مانند نورد وی پی ان، اکسپرس وی پی ان و … اما به این نکته دقت کنید که هیچ کدام از این شرکتهای ارائه دهنده به شما تضمینی در مورد ثابت بودن آی پی را نمی دهند.
ما در آذرفا برای ترید ارز دیجیتال بصورت تخصصی و قانونی سرویس VPN آی پی ثابت برای بایننس را ارائه می دهیم که اساتید معروفی که در این زمینه ترید ارز رمزها فعالیت دارند و آموزش می دهند ما را بی شک به شما معرفی می کنند و شما کافیست با پشتیبانی فروش و فنی ما با شماره واتس اپ که در تصاویر می بینید در ارتباط باشید و هر سوالی دارید را بپرسید.
ارائه وی پی ان آی پی ثابت برای بایننس مخصوص افرادی می باشد که برای استفاده در سایت صرافی بایننس می خواهند فعالیت داشته باشند.
سرویسهای ما برای استفاده غیرمجاز نبوده و برای کمک به کسب درآمد دلاری به ایرانیان می باشد که به افراد خارجی و غیر ایرانی نیز ارائه می شود.

بهترین ip برای بایننس

 یکی از دقدقه های ایرانی این است که از چه آی پی یا بهتر است بگویم آی پی کدام کشور استفاده کنم و دقدقه ای در استفاده از صرافی بایننس نداشته باشم.
این سوال کاربران بی شمار وب سایت ارائه خدمات آی پی ثابت و سرور مجازی برای ترید آذرفا می باشد که به شما پاسخ خواهیم داد؟!
بی شک خیلی از شماها این روزها به دنبال یک سرویس دهنده خوب هستید که مشکل سرعت، قطعی و تغییر آی پی نداشته باشید و این امر باعث نگرانی شما شده که از سایت های زیادی تهیه کرده اید و مشکل شما حل نشده و پشتیبانی درستی نیز ندارند.
یکی از درخواست های کاربران جدیدی که می خواهند از ما خریداری کنند تغییر نکردن آی پی آنها می باشد که این مشکل را داشته اند و باعث بلاک شدن حسابشان در وب سایت صرافی بایننس شده است.
تا بحال بیش از 1000کاربر به سمت ما آمده و از ما این موضوع را خواسته اند و نیمی از این کاربران را کاربرهایی که رضایت کاملی داشته اند ما را به آنها معرفی کرده و توانسته ایم این رضایت را همه گیر کنیم و هر روز تعداد این کاربران درحال گسترش است و ما در اردیبهشت سال 1400 این تعداد کاربر را توانسته ایم بخوبی مدیریت کنیم و با آموزشهای بسیار قوی و تخصصی که بصورت اختصاصی آماده شده و ویدئوهایی که توسط تیم فنی تهیه می شود در هر ویدئو سوال های زیادی را به جواب می رسانیم تا شما با خیال راحت جزء کاربران ما شوید و رضایت کاربران ما بسیار برای ما اهمیت زیادی دارد.
ما با ارائه سرویس های بلاکچین که کیفیت و سرعت بالا را در سرورهایمان داریم توانسته ایم از نظر کیفیت و سرعت و حتی سهولت در استفاده جزء برترین های ارائه دهنده سرویس باشیم که روزانه بیش از 50نفر درحال بازدید وب سایت ما هستند و با ما در ارتباط هستند که تقریبا تمام این افراد از ما خرید کرده و جزء کاربرهای ما شده اند.
ما در لوکیشن یا همون کشورهای مختلفی مانند ترکیه، هلند، آلمان و فرانسه سرویس آی پی ثابت ارائه میدیم که شما اگر از هر کشور دیگه ای بخواهید برای شما می توانیم سرور مجازی ترید که کانفیگ مخصوص انجام میدیم براتون تهیه کنیم و با بهترین قیمت هم براتون فراهم کنیم.
برای تهیه اکانت میتونید شما میتونید در واتس اپ با شماره 09354042504 در ارتباط باشید.
از مزایای اکانت ما این هستش که شما به قیمت ریال ملی ایران و حتی با تتر هم خریداری کنید، همزمان روی دو دستگاه موبایل و کامپیوترتون متصل بشید، یوزر و پسوورد دلخواه خودتون رو براتون ثبت کنیم، پنل کاربری خواهید داشت که میتونید هر تعداد اکانت که میخواید داخل پنلتون خریداری کنید و برای تمام اطرافیانتون تهیه کنید، قیمت نسبت به کیفیت سرویسها بسیار پایین تر از ارائه دهنده های خارجی هستش که کیفیت و آموزشهای ما هم ندارن و از این نظر به کاربران ما ثابت شده و برترین مزیتی هم که خواهید دید پشتیبانی فعال ما هستش که رضایت کاربرای ما از این نظر بسیار خوب بوده است.
پس برای تهیه بهترین ip برای بایننس با ما در واتس اپ در ارتباط باشید و مشاوره و راهنمایی رایگان قبل از خرید دریافت کنید.

 

دانلود vpn با ip ثابت

 دانلود vpn با ip ثابت موضوعی است که برای کاربران بایننس بسیار مهم می باشد تا با بلاکه شدن حسابشان در بایننس مواجه نشوند.
وی پی ان های مختلفی را در اینترنت دیده اید که کیفیت خوبی دارند اما مشکل بزرگی که دارند ثابت نبودن آی پی آنها می باشد و این خوب نیست!
متغیر بودن آی پی این وی پی ان ها باعث میشه که نتونیم تو سایت بایننس و سایت صرافی های خارجی که بایننس معروفترین اونها هستش فعالیت داشته باشیم و این موضوع بشه یک دقدقه!
ما قصد داریم که در مورد خدماتی که ارائه می دیم صحبت کنیم و تو این صفحه از سایت از خدماتی صحبت می کنیم که شما به دنبال دانلود vpn با ip ثابت هستید و ما به شما سرویسی ارائه میدیم که مشکل شمارو حل کنه و یک سرویس آی پی ثابت داشته باشید که کیفیت و سرعت خوبی داشته باشه؟!
حتما میدونید که افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارن اما مشکلی که دارن و خیلی از کاربران ما این مشکل رو داشتن نبود کیفیت خوب و قطعی زیاد بهمراه افت سرعت سرویس که باعث نارضایتی افراد زیادی شده و به همین دلیل به ما مراجعه زیادی میشه و این مهمترین سواله!
سرویس شما قطعی نداره ؟ کیفیت و سرعتش چطوره ؟ آیا آی پی برای شما ثابت هستش ؟ و سوالات دیگری …؟
بله این مسئله برای ما بسیار اهمیت دارد که کاربران آذرفا همیشه بهترین سرویس را داشته باشند و بدون مشکل استفاده کنند.
سرورهای ما به دلیل داشتن منابع کاملا اختصاصی سرعت و کیفیت بالایی دارند و بدون قطعی قابل ارائه هستند.
 

آی پی ثابت ترکیه

آی پی ثابت ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای مورد تائید بایننس می باشد که شامل تحریم نمی باشد و آی پی ثابت ترکیه گزینه مناسبی برای استفاده از بایننس می باشد.

تهیه vpn با ip ثابت ترکیه برای افراد زیادی مهم است که مشکل تغییر آی پی نداشته باشد و از نظر کیفیت و سرعت به مشکل نخورند.

آی پی ثابت ترکیه بهترین راه حل را برای شما که می خواهید با آی پی ترکیه در صرافی های خارجی بخصوص صرافی بایننس به ترید بپردازید می باشد.

امنیت سرویس های آذرفا از اطلاعات شما محافظت می کند و شما می توانید با اطمینان خاطر از سرویس آی پی ثابت ترکیه آذرفا استفاده کنید.

وی پی ان آی پی ثابت ترکیه سرعت اتصال و پردازش بسیار عالی دارد که به دلیل نزدیک بودن این کشور و هم مرز بودن کشور عزیزمان می باشد کیفیت خوبی نیز دارد که کاربران آی پی ثابت ترکیه رضایت کاملی دارند و به دیگر دوستان و اقوام خود نیز پیشنهاد کرده اند.

 

خرید آی پی ثابت برای بایننس

خرید آی پی ثابت برای بایننس مهم ترین گزینه ای می باشد که قبل از ورود به صرافی بایننس باید در نظر بگیرید که از جایی معتبر خریداری کنید و این موضوع را در نظر داشته باشید از جایی تهیه کنید که پشتیبانی خوبی داشته باشد تا در صورت داشتن مشکلی بتوانید در کمترین زمان ممکن به جواب برسید.

اگر شما از آی پی ثابتی استفاده نکنید و سرویسی که تهیه کرده اید تغییر آی پی داشته باشد باعث مسدود سازی حسابتان از سمت بایننس شده و برای شما مشکل ساز می شود.

 

خرید vpn با ip ثابت امارات

خرید آی پی ثابت برای ترید در بایننس و حتی برای احراز هویت در بایننس یکی از کشورهایی که برای شما مشکلی ایجاد نمیکند امارات می باشد که شما برای تهیه این سرویس می توانید با ما در واتس اپ در ارتباط باشید.

شماره پشتیبانی ما در واتس اپ 09354042504 ( تنها از طریق واتس اپ در ارتباط باشید و بهیچ عنوان تماس پاسخ داده نمی شود.) بصورت متنی در ارتباط باشید

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا