logo

خرید آی پی ثابت برای ترید

خرید آی پی ثابت برای ترید ( کاملا مجازی مخصوص ترید )

آذرفا تنها ارائه دهنده مجاز آی پی ثابت برای تریدرها تابع قوانین جمهوری اسلامی می باشد و بهیچ عنوان برای مصارف عادی و غیرمجاز سرویسی ارائه نمی دهد

چرا آی پی ثابت آذرفا؟

آی پی ثابت مخصوص ترید

اشخاص زیادی در دنیای امروزی به سمت فعالیت در بازارهای مالی مانند فارکس و رمزارها کشیده شده اند و برای کسب درآمد دلاری این مسیر را شروع کرده اند. برای ترید به آی پی ثابت نیاز است چون آی پی ثابت به طور مستقیم به شما اختصاص داده شده است و همیشه ثابت باقی می‌ماند. این برای ترید بسیار مهم است زیرا به شما این اجازه را می‌دهد که به صورت مستقیم به دستگاه خود دسترسی داشته باشید و از هر جای دنیا به آن دسترسی داشته باشید. همچنین، با داشتن آی پی ثابت، شما می‌توانید به راحتی سرورهای خود را مدیریت کنید و به دستگاه‌های دیگر در شبکه خود دسترسی داشته باشید.

خرید آی پی ثابت مخصوص ترید

کاربرانی که نیاز به وی پی ان آی پی ثابت برای امور Trade در صرافی های خارجی و بروکرها دارند می توانند از سرویسهای ما برای ترید در صرافی هایی مانند Binance، Kucoin، Bybit و دیگر صرافی ها و حتی بروکرهایی مانند بروکر Errante، بروکر آمارکتس A.Markets و دیگر بروکرها از سرویسهای ما خریداری و استفاده کنند.

داشتن یک آی پی ثابت ریسک معامله شما در صرافی های خارجی و بروکرهای خارجی را به حداقل رسانده و امنیت حساب شما را تامین می کند.

شما می توانید از کشورهایی که برای ترید ارائه می دهیم بهترین ها را انتخاب و خریداری کنید و لذت یک سرویس با کیفیت را با آذرفا تجربه کنید.

Static ip for android

خرید آی پی ثابت برای اندروید

اگر شما می خواهید بر روی دستگاه اندرویدی خود به ترید بپردازید نیاز دارید از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که دارای کیل سوئیچ Kill Switch باشد و ما سرویس هایی که ارائه می دهیم بهترین گزینه برای استفاده از یک آی پی ثابت امن و مطمئن برای ترید در صرافی های خارجی روی تبلت یا موبایل اندرویدی شما می باشد، با سرویسهای آذرفا می توانید با بهترین سرعت و کیفیت و با امنیت کامل به ترید روی دستگاه اندرویدی خود بپردازید

Static ip for iphone and ipad

خرید آی پی ثابت برای آیفون و آیپد

اگر شما می خواهید بر روی دستگاه آیفون و آیپد خود به ترید بپردازید نیاز دارید از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که دارای کیل سوئیچ Kill Switch باشد و ما سرویس سرورهایی که ارائه می دهیم بهترین گزینه برای استفاده از یک آی پی ثابت امن و مطمئن برای ترید در صرافی های خارجی روی آیفون و آیپد شما می باشد، با سرویسهای آذرفا می توانید با بهترین سرعت و کیفیت و با امنیت کامل به ترید روی دستگاه آیفون و آیپد خود بپردازید

Static ip for winodws

خرید آی پی ثابت برای ویندوز

اگر شما می خواهید بر روی دستگاه ویندوزی کامپیوتر یا لپ تاپ خود به ترید بپردازید نیاز دارید از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که دارای کیل سوئیچ Kill Switch باشد و ما سرویس هایی که ارائه می دهیم بهترین گزینه برای استفاده از یک آی پی ثابت امن و مطمئن برای ترید در صرافی های خارجی روی دستگاه ویندوزی کامپیوتر یا لپ تاپ شما می باشد، با سرویسهای آذرفا می توانید با بهترین سرعت و کیفیت و با امنیت کامل به ترید روی دستگاه ویندوزی کامپیوتر یا لپ تاپ خود بپردازید

Static ip for MAC os

خرید آی پی ثابت برای مک بوک و آی مک

اگر شما می خواهید بر روی دستگاه مک بوک و آی مک خود به ترید بپردازید نیاز دارید از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که دارای کیل سوئیچ Kill Switch باشد و ما سرویس هایی که ارائه می دهیم بهترین گزینه برای استفاده از یک آی پی ثابت امن و مطمئن برای ترید در صرافی های خارجی روی مک بوک و آی مک شما می باشد، با سرویسهای آذرفا می توانید با بهترین سرعت و کیفیت و با امنیت کامل به ترید روی دستگاه مک بوک و آی مک خود بپردازید

کشورهای قابل ارائه برای آی پی ثابت

تریدرهای حرفه ای برای اینکه بتوانند در صرافی بایننس فعالیت کنند به سمت سرورهای آسیایی بخصوص کشورهای عربی مراجعه کرده اند که جزء امارات هستند.

برای فعالیت در صرافی بایننس نیاز است که احراز هویت انجام دهید و معتبرترین مدارک آسیایی از نظر بایننس برای امارات مانند دبی می باشد که شما برای انجام این مراحل و حتی فعالیت نیز به آی پی ثابت دبی که معروفترین در امارات می باشد نیاز دارید تا در این صرافی بعد از احراز هویت نیز استفاده کنید و به ترید خود بپردازید.

سرورهای اماراتی یکی از گرانترین سرورها در سراسر دنیا هستند و خرید سرور مجازی امارات شاید برای شما بصرفه نباشد و بهترین گزینه تهیه یک سرویس معتبر می باشد که با خرید سرویس سرور آی پی ثابت امارات می توانید نیاز خود را رفع کنید و براحتی در بایننس به ترید بپردازید.

بایننس به دلیل نداشتن مشکلات زیادی که در صرافی های دیگری اعلام شده توانسته نسبت به تمام صرافی ها محبوبیت خاصی را داشته باشد و بالاترین حجم معاملات در اسپات و فیوچرز را به خود اختصاص دهد.

برای تامین نیاز فیلتر شکن آی پی ثابت امارات برای کاربران ایرانی که هیچ وب سایت وی پی ان ایرانی تا بحال انجام نداده است, سایت آذرفا اقدام به ارائه سرور و وی پی ان امارات از دبی برای کاریران ایرانی کرده است. وی پی ان کشور آسیایی این نیاز شما را به خوبی تامین می کند و شما می توانید برای خرید سرور آی پی ثابت امارات بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید آی پی ثابت سنگاپور

سنگاپور یکی از محبوبترین کشورهای آسیایی می باشد که آی پی این کشور در تمام صرافی ها معتبر می باشد و شما می توانید با تهیه آی پی این کشور به ترید در تمام صرافی های رمز ارزها بپردازید و با خیال راحت ترید کنید.

خرید آی پی ثابت سنگاپور که یک کشور کوچک و ثروتمند در قسمت جنوب شرقی آسیا قرار دارد که کوچک‌ترین کشور در قسمت جنوب آسیا نیز حساب می‌شود. کشور Singapore یک کشور مدرن و ثروتمند است. کاربران ایرانی در بعضبی مواقع به آی پی و سرور کشور سنگاپور نیاز دارند مخصوصا برای دانشجویان برای ورود به سایت های دانشگاهی یا یک بازاریاب برای دسترسی به حساب بانکیش در این کشور است .

با تحریم ظالمانه آمریکا علیه ایرانی و به دنبال آن مسدود کردن حساب ایرانی ها توسط بانکی های اروپایی , ایرانی ها معاملات بانکی خود را به ناچار روی به بانک های آسیایی در کشور های ترکیه و همچنین کشورهای شرق آسیا مانند هند و سنگاپور آوردند.

برای تامین نیاز فیلتر شکن آی پی ثابت سنگاپور برای کاربران ایرانی که هیچ وب سایت وی پی ان ایرانی تا بحال انجام نداده است, سایت آذرفا اقدام به ارائه سرور و وی پی ان کشور سنگاپور برای کاریران ایرانی کرده است. وی پی ان کشور آسیایی این نیاز شما را به خوبی تامین می کند و شما می توانید برای خرید سرور سرویس آی پی ثابت سنگاپور بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

آیا باید از سرور سرویس آی پی ثابت برای ترید ارز دیجیتال استفاده کنم؟

تا بحال شما شنیده اید و سعی کرده اید تا حد امکان در مورد ترید ارزهای دیجیتال در صرافی های خارجی و نحوه حفظ امنیت نکته های مهمی را بیاموزید.

این یک حرکت هوشمندانه است که توسط اکثر مردم نادیده گرفته می شود. اگر شما نیز تازه وارد یا حرفه ای ترید در صرافی های خارجی هستید، ممکن است تعجب کنید که تا چه حد به ایمن سازی شما کمک می کند…

سرور آی پی ثابت امنیت حاسب شما در صرافی ها را بهبود می بخشند اما فقط از جنبه حفظ حریم خصوصی. همانطور که می دانید، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده (به جز سکه های حریم خصوصی) ناشناس نیستند بلکه مستعار هستند. پس از انجام تأییدیه KYC/AML، ردیابی فعالیت های مالی خود را نسبتاً آسان می کند. پس از همه، همه تراکنش ها در یک دفتر کل توزیع شده ذخیره می شوند و شما همچنین یک ردپای IP در صرافی های رمزنگاری و سایر ارائه دهندگان خدمات اینترنتی باقی می گذارید.

اما استفاده از یک آی پی ثابت امن در صرافی هایی که نیاز به احراز هویت KYC ندارند به شما این آسودگی خیال را می دهد که دیگر نگران حساب خود در صرافی ها نباشید. اگر در صرافی بایننس می خواهید فعالیت داشته باشید باید بتوانید توسط یک متخصص که ما می توانیم برای شما مدارک دبی را تهیه کنیم احراز هویت خود را براحتی انجام دهید و با آی پی امارات در این صرافی به ترید بپردازید.

یک سرویس آی پی ثابت مناسب برای حفظ حریم خصوصی به شما کمک می کند تا از هویت خود در برابر هر کسی که می خواهد شما را ردیابی کند، خواه هکرها، یک سازمان دولتی یا یک شخص ثالث مخرب محافظت کنید. این یک واقعیت پذیرفته شده است که حریم خصوصی یک حق اساسی بشر در میان افراد متمدن است. هیچ کس نمی تواند پولی را که به سختی به دست آورده اید بدزدد، اگر نداند این شما هستید که مالک آن هستید، به همین دلیل است که حفظ حریم خصوصی، اقدام امنیتی نهایی است.

وقتی صحبت از امنیت بیت کوین و کریپتو شد، نباید از آن غافل شوید، همه پروتکل‌های ارزهای دیجیتال با بالاترین سطح امنیت طراحی شده‌اند و از رمزگذاری سرتاسر استفاده می‌کنند. اکثر وب‌سایت‌های صرافی از رمزگذاری سرتاسر HTTPS نیز استفاده می‌کنند، بنابراین هیچ‌کس نمی‌تواند داده‌هایی را که مستقیماً برای آنها ارسال می‌کنید رهگیری کند، مگر اینکه در معرض آسیب‌پذیری‌های امنیتی حیاتی باشید. یک سرویس سرور آی پی ثابت یک لایه اضافی در بالای آن اضافه می کند که همه تعاملات وب شما را ایمن تر می کند.

برای ما ایرانی ها که از هویت ایرانی ما چشم پوشی را ایجاد می کند. اینها دلایل کلیدی برای استفاده از وی پی ان با آی پی ثابت هنگام کار با ارزهای دیجیتال هستند:

سرور آی پی ثابت داده هایی را که از طریق شبکه ارسال می کنید رمزگذاری می کند و رهگیری آن را سخت تر می کند. سرور لایه دیگری از امنیت را در برابر بدافزارها، ویروس ها و حملات فیشینگ اضافه می کند.

آدرس IP شما را پنهان می کند تا از ردیابی IP توسط هکرها، مقامات دولتی و شرکت های تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی جلوگیری کند، حتی در صرافی ها هویت اصلی شما مخفی می ماند، بنابراین می توانید رمزنگاری را کاملاً ناشناس خریداری و بفروشید (اگر از مبادلات KYC/AML اجتناب کنید).

یک سرور سرویس مبتنی بر حریم خصوصی گزارش های شما را ذخیره نمی کند و دارای یک کلید کش است که به حفظ ناشناس بودن شما کمک می کند.

برای فعالیت‌های رمزنگاری‌تان از وی پی ان های نا امن استفاده نکنید، زیرا این ارائه‌دهندگان خدمات تمایل دارند از طریق فروش داده‌های خصوصی شما بودجه خود را تامین کنند. اگر در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت خود جدی هستید، به سراغ خرید سرور سرویس ثابت از سایت ما در قسمت خرید بروید، زیرا مطمئن تر و ایمن تر هستند.

ما بیش از 4سال می باشد که برترین و اولین ارائه دهنده آی پی ثابت هستیم و کاملا فعالیت مجازی را داشته ایم که بیش از 5هزار کاربر فعال روی سرورهای خود داریم که در این بین سرورهایی با سرویس های نیمه اختصاصی نیز برای شما عزیزان قرار داده ایم تا به انتخاب خود خریدی موفق داشته باشید.

 

بهترین آی پی ثابت برای بایننس کدام کشور است؟

بایننس کشورهای زیادی را مورد تحریم قرار داده است و حتی کشورهای اروپایی نیز از نظر فعالیت در قسمت فیوچرز این صرافی برایشان محدودیت ایجاد شده ( البته بجزء بعضی از کشورها مانند فرانسه ) که شما باید بهترین کشور را از کشورهای آسیایی انتخاب کنید که از نظر اساتید و افراد حرفه ای بهترین گزینه آی پی ثابت امارات می باشد که کافیست برای این موضوع از سایت ما اقدام به خرید کنید.

یکی از مواردی که ما برای کاربرانمان به لیست خدماتمان اضافه کرده ایم، همکاری با یک متخصص برای تهیه مدارک دبی می باشد که شما بتوانید در صرافی بایننس براحتی به ترید بپردازید و این موضوع مستلزم احراز هویت می باشد که متخصص ما برای شما با بهترین قیمت و بهترین کیفیت این خدمات را ارائه می دهد و بعد از اینکه احراز هویت شما انجام شد مدارک را بصورت فیزیکی نیز برای شما عزیزان پست می کند تا اگر در هر زمانی بایننس اعلام کرد که مدارک را بصورت ویدئو در کنار چهره خود داشته باشید بتوانید با خیال راحت اینکار را انجام دهید.

خرید آی پی ثابت برای بایننس Binance

خرید آی پی ثابت برای بایننس یکی از مهمترین گزینه ها برای ترید و فعالیت در صرافی بایننس می باشد. اگر به دنبال یک سرور مناسب برای ترید در صرافی بایننس Binance هستید، خوش شانس هستید. ما چندین سرویس سرور را از طریق سایت برای شما از بهترین سرورهای موجود تهیه کرده ایم تا بتوانید در صرافی بایننس براحتی به ترید بپردازید. بایننس برای یکسری از کشورها حتی با احراز هویت نیز محدودیت هایی ایجاد کرده است که نتوانند در بخش فیوچرز فعالیت داشته باشند. شما باید با مدارک و آی پی کشوری فعالیت و احراز هویت را داشته باشید که از نظر بایننس محدودیتی نداشته باشند. این موضوع نیاز است که شما از آی پی کشورهایی مانند امارات استفاده کنید که برای شما مشکلی نداشته باشند و براحتی بتوانید به ترید بپردازید.

خرید سرور ثابت برای کوکوین Kucoin

خرید آی پی ثابت برای کوکوین KuCoin ، این صرافی ارز دیجیتال برخلاف بایننس نیازی به احراز هویت ندارد اما همانند صرافی بایننس نیاز به سرویس آی پی ثابت معتبری دارد. ما در آذرفا پس از ماه ها راه اندازی سرویس آی پی ثابت معتبر مخصوص ترید ارز دیجیتال باز هم این افتخار را داریم که آی پی ثابت معتبر برای ترید در صرافی کوکوین KuCoin را نیز تقدیم شما کنیم.

شما می توانید از هر سه پلن سرویسهای ما به دلخواه خریداری کنید و بدون مشکل هر پلنی که انتخاب کنید برای ترید در صرافی کوکوین  برای شما مناسب می باشد و سرویسهای ما برای این صرافی مورد تائید می باشد. تنها باید آی پی ثابتی از کشورهای معتبر که تحریم نیستند استفاده کنید.

خرید سرور با آی پی ثابت برای بای بیت Bybit

خرید آی پی ثابت برای بای بیت Bybit, بای بیت یکی از صرافی هایی می باشد که برای ترید روزانه ( فیوچرز ) می توانید جایگزین مناسبی نسبت به بایننس به دلیل نیاز به احراز هویت بایننس داشت. بای بیت بدون نیاز به احراز هویت برای شما قابلیت فیوچرز را باز گذاشته و براحتی می توانید در آن ترید کنید. یکی از مزیت های این صرافی این می باشد که قسمت فیوچرز بای بیت دقیقا مشابه بایننس می باشد و تمام گزینه های بایننس را دارا می باشد. بای بیت صرافی مانند بایننس می باشد که حتما باید از یک آی پی ثابت استفاده کنید و از کشورهای معتبری باشد. شما می توانید برای ترید در این صرافی وی پی ان ترید بای بیت را براحتی از سایت بصورت آنلاین خریداری و استفاده کنید. در صورتی که می خواهید آی پی اختصاصی برای ترید در بای بیت داشته باشید نیز می توانید با ارتباط با ما اقدام به تهیه سرور مجازی ترید کنید.

خرید سرور با آی پی ثابت برای کوینکس Coinex

برای فعالیت در صرافی کوینکس نیز به حرف کاربرانی که مدعی هستند نیازی به آی پی ثابت ندارید و با ایرانیان مشکلی ندارد اعتماد نکنید که هیچ صرافی خارجی غیر ممکن است برای ایرانیان تحریم ها را در نظر نگیرد و این موضوع برای منافع خود این صرافی الویت دارد نسبت به کاربران ایرانی خود. شما باید برای خرید آی پی ثابت کوینکس این موضوع را در نظر داشته باشید که صرافی های خارجی با کاربران ایران خود به مشکل خورده اند و این موضوع قابل قبول نمی باشد که با تحریمهای بسیار زیادی که در صرافی های معروفی مانند بایننس نیز در نظر گرفته شده است در کوینکس در نظر گرفته نشود. به همین دلیل باید برای امنیت حسابتان از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که بتوانید تریدی امن داشته باشید.

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا