logo

گوگل فایننس تب اختصاصی برای ارز رمزی ایجاد کرده است

گوگل فایننس  Google Finance)) تب اختصاصی برای ارز رمزی اختصاص می دهد که دربردارنده ارزهای رمزی بیت کوین، اتریوم و لایت کوین است

ارزهای رمزی همچنان در حال وارد شدن به جریان کاربردی اصلی است. کاربران گوگل فایننس اکنون فقط با یک کلیک می توانند سریع تر از همیشه قیمت ارزهای رمزی پایه برتر را در فهرست خود مشاهده کنند.

گوگل فایننس قیمت ارز رمزی را به دامنه finance.google.com اضافه کرده است. این بخش اکنون با عنوان «ارز رمزی» در گروه «مقایسه بازارها» در کنار قیمت های بازارهای سهام و ارزهای معمولی ظاهر می شود. در این بخش اطلاعات کلیدی قیمت گذاری برای ارزهای رمزی پایه مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بیت کوین کش ارائه می شود.

آلفابت (Alphabet)، شرکت مادر گوگل، همچنین دارای یک سامانه ویدیویی یوتیوبی است که به طور مداوم و البته ظاهرا تصادفی، با ممنوع کردن محتوای آموزشی و خبری در مورد  ارز رمزی کاربران این حوزه را آزرده خاطر می کند. کوین تلگراف و کوین دسک، دو نشریه بزرگ در فضای خبری ارزهای رمزی دیجیتال، هر دو در معرض تعلیق شدن قرار گرفتند که متعاقبا پس از آنکه سامانه پخش ویدیو تایید کرد که فعالیت های آن ها مغایر با شرایط خدمات رسانی یوتیوب نبوده است، تعلیقشان لغو شد.

گوگل فایننس تب اختصاصی برای ارز رمزی ایجاد کرده است

بازار ارزهای رمزی دیجیتال طی سال گذشته توجه عمده مردم را به خود جلب کرده است، زیرا سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ شروع به سرمایه گذاری در این کلاس دارایی کرده اند. مشارکت آن ها کمک کرد تا حجم بازار ارزهای رمزی دیجیتال با ارزش بیش از 1 تریلیون دلار در ژانویه آغاز شود . سرانجام حجم بازار ارزهای رمزی در ماه فوریه، قبل از تجربه  بازگشت بازار به رشد مجدد، به قله 1/7 تریلیون دلار رسید. در قیمت های فعلی، کلاس دارایی های دیجیتال بیش از 1/4 تریلیون دلار ارزش دارد.

پذیرش از طرف سرمایه گذاران خرده پا و علاقه نهادها هر دو در سه ماه اخیر به سرعت در حال رشد است. و به گفته هستر پیرس (Hester Peirce)، بازرس ارشد سازمان بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، با وجود شرکت های بزرگی مانند تسلا و مسترکارت (MasterCart) که به طور فعال در حال پذیرش و سرمایه گذاری روی ارزهای رمزی پایه هستند، نیاز به قوانین شفاف تر در حال افزایش است .

با گرم شدن بازار و صعودی شدن روند قیمت ها، احتمالا تقاضاها برای رهنمودهای شفاف تر در مورد دارایی های دیجیتالی افزایش می یابد. در این میان، پیرس می گوید که دولت جدید جو بایدن می تواند نگاهی تازه به جنبه های نظارتی در بازار ارزهای رمزی داشته باشد.

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا