logo

سگ خود را اسکن کنید و در متاورس پیاده روی کنید: حیوانات خانگی مجازی NFT محبوب می شوند

پیاده روی با حیوانات خود در متاورس

اگر تا به حال صاحب یک تاماگوچی بوده اید یا عاشق بازی در نینتندوگ بوده اید، احتمالاً عاشق این داستان خواهید شد.

تحقیقات جدید حاکی از آن است که در دوران اوج کووید-19، تعداد افرادی که به دنبال دوستی پشمالو برای همراهی با آنها می‌گردند، نه تنها از نظر فیزیکی بلکه در متاورس نیز به اوج خود رسیده است.

سوال این است که آیا حیوانات خانگی توکن دار اینجا می مانند یا یک مد همه گیر هستند؟

Metaverse به طور گسترده ای به عنوان تکرار بعدی اینترنت به عنوان دنیای مجازی یا وب 3.0 در نظر گرفته می شود که توسط واقعیت مجازی و افزوده تسهیل می شود.

پیاده روی با حیوانات خود در متاورس

روش‌های مختلفی برای خرید یا پذیرش حیوان خانگی در متاورس وجود دارد و هر کدام از آن‌ها ابزارهای مختلفی دارند. در پلتفرم دنیای باز مجازی Decentraland، می توانید یک توله سگ بخرید و آن را به پیاده روی ببرید یا یک ماهی بخرید و آن را در یک کاسه روی کمد خود به نمایش بگذارید.

راه دیگر برای به دست آوردن یک حیوان خانگی در Metaverse، خرید یک تصویر NFT در بازاری مانند OpenSea است. وجه اشتراک این نمونه ها این است که هر دو تنها در دنیای دیجیتال وجود دارند. اگر Axie را در Axie Infinity خریداری کنید، در دنیای فیزیکی نیز وجود ندارد.

با این حال، پروژه هایی نیز وجود دارند که با هدف ترکیب دنیای دیجیتال و فیزیکی، محبوبیت پیدا می کنند. به عنوان مثال، Classic Doge که در نوامبر 2021 ساخته شد، به شما امکان می دهد رندر سه بعدی حیوان خانگی خود را در دنیای واقعی اسکن و توکن کنید و آنها را با خود به Metaverse بیاورید.

منبع : cointelegraph

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا