logo

سقوط نرخ تسلط بیت کوین بر بازار به کمترین مقدار 40 درصد طی 3 سال

نرخ تسلط بیت کوین بر بازار به پایین ترین سطح 40 درصدی طی سه سال گذشته سقوط می کند

نرخ تسلط ارز رمزهای جایگزین پس از رسیدن به یک رکورد سرمایه ترکیبی در حدود 1/5 تریلیون دلار در هفته گذشته به بالاترین سطح در سه سال گذشته رسیده است.

در حالی که بیت کوین در واکنش به توئیت های حساب توئیتری ایلان ماسک  مجددا در حال سقوط است، سلطه ارز رمز های جایگزین بر بازار به بالاترین سطح در حدود سه سال گذشته رسیده است. از زمان نگارش این مقاله نرخ تسلط بیت کوین 40/3 درصد از کل سرمایه ارز رمزها را نشان می دهد که طبق گزارش کوین مارکت کپ  به کمترین میزان خود از ژوئن 2018 رسیده است.

بیت کوین در ژانویه 2018 هنگامی که از رکورد قبلی خود در حال فروکش کردن بود با کمترین میزان تسلط 33 درصدی در بازار روبرو شد، در حالی که ارز رمزهای جایگزین تازه داشتند به قیمت های خود می رسیدند. نرخ تسلط بیت کوین در حال حاضر از پایین ترین سطح 36 درصدی سه سال پیش در ماه می 2018 دور نیست.

سرمایه ترکیبی ارز رمزهای جایگزین در حال حاضر در حدود 1/25 تریلیون دلار است آن هم پس از اینکه بالاترین رقم در حدود 1/5 تریلیون دلار را هفته گذشته به ثبت رساندند.

سقوط نرخ تسلط بیت کوین بر بازار به کمترین مقدار 40 درصد طی 3 سال

اتریوم  اخیرا شاهد افزایش تسلط خود بوده است و با افزایش سرمایه اتریوم به اندازه تقریبا نیمی از سرمایه بیت کوین نشان دهنده تسلط بیش از 19 درصدی آن بر بازار ارز رمزها است. اتریوم همچنین 32 درصد از کل سرمایه بازار ارز رمزهای جایگزین را نشان می دهد.

بایننس کوین در رده سوم قرار دارد که 4 درصد از کل ارزش ارز رمزها را نشان می دهد و پس از آن ارز رمزی آدا متعلق به کاردانو با 3/3 درصد و  داج کوین با 3 درصد قرار گرفته اند. در مقابل بایننس کوین 6/7 درصد تسلط خود را بر بازار ارز رمزهای جایگزین افزایش داده است و میزان تسلط کاردانو به 5/5 درصد و داج کوین به 5 درصد رسیده اند.

ایلان ماسک ممکن است در یکی از توئیت هایش با اشاره به اقدام تسلا مبنی بر فروش دارایی بیت کوین خود در روز دوشنبه از بین رفتن سلطه بیت کوین را عمیق تر کند و باعث سقوط  15 درصدی آن در طول 18 ساعت شود.

در حالی که بیت کوین اکنون 35 درصد بالاتر از بالاترین سطح 14 آوریل خود برخوردار است، چندین ارز رمز جایگزین با افزایش های ضعیف تری رو به رو شده اند، در حالی که اتریوم در حال حاضر 24 درصد پایین تر از اوج قیمت 4350 دلاری خود در چهارشنبه است. برخی از بازارها علی رغم روند نزولی شدن در حال خیز برداشتن هستند، مثل کاردانو که در روز یکشنبه به بالاترین قیمت خود در سطح 2/45 دلار رسید.

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا