logo

ثبت رکورد جدید قیمت توسط اتریوم جلوتر از هارد فورک برلین

اتریوم با رسیدن به بالاترین قیمت تمام شده تاریخی بالاتر از 2200 دلار جلوتر از هارد فورک (HardFork) برلین قرار می گیرد

هارد فورک معلق برلین اولین گام ها را در پرداختن به مسئله هزینه های بالای تراکنش های شبکه اتریوم برمی دارد.

 

اتریوم در روز سه شنبه به بالاترین سطح ثبت شده تاریخی خود رسید و این در حالی است که به روزرسانی عمده بعدی آن در توسعه مداوم خود با نام “برلین” برای چهارشنبه 14 آوریل برنامه ریزی شده است.

قیمت اتریوم در روز سه شنبه به 2228 دلار رسید و این بالاترین ارزش دلاری این کوین از زمان ظهور آن به عنوان یک ارز رمز بوده است.  سرمایه بازار اتریوم برای اولین بار از 250 میلیارد دلار فراتر رفت.  خاطرنشان کنیم که حجم سرمایه بازاری بیت کوین  فقط شش ماه پیش یعنی اواخر اکتبر 2020 در همان سطح بود.

رشد 1/328 درصدی اتریوم طی سال گذشته علی رغم نگرانی های عمده ای که در مورد هزینه های تراکنش شبکه بومی آن وجود داشته است، همچنان ادامه یافته است.  طبق داده های بیت اینفو چارتز (( Bitinfocharts ، در ماه فوریه متوسط ​​هزینه تراکنش در شبکه اتریوم به بالاترین رقم 38/21 دلار رسید و باعث شد این ارز رمزی به طور معمول به عنوان یک ارز معاملاتی نامناسب شناخته شود.

اما سرمایه گذاران ظاهرا امیدوار هستند که بتوانند از هزینه های نامناسب اتریوم خلاصی پیدا کنند، به ویژه در قالب یک نسخه جدید از شبکه که به طور اساسی نحوه پرداخت کارمزد را تغییر می دهد.  ارتقاء نسخه ” لندن ” که برای تابستان امسال برنامه ریزی شده، خشم استخراج کنندگان اتریوم را برانگیخته است، زیرا شامل طرح هایی برای از بین بردن برخی از هزینه هایی است که به طور معمول به اپراتورهای دکل های استخراج کننده تعلق می گیرد.

انتظار می رود ارتقاء برنامه ریزی شده برلین در روز چهارشنبه در کوتاه مدت تاثیر کمتری داشته باشد، اما راه را برای نسخه لندن هموار کرده و چهار تغییر عمده در شبکه به صورت فعلی ایجاد می کند.  یک پیشرفت کامل فنی را می توان در صفحه انتشار رسمی این به روز رسانی یافت، اما تغییرات زیادی در بلاکچین ایجاد می شود تا هزینه های مربوط به انواع تراکنش ها را کاهش دهد.  یک پاکت تراکنشی جدید انجام چندین تراکنش را در یک انتقال واحد ساده تر می کند.

اتریوم تنها ارز رمزی نبود که در روز سه شنبه به بالاترین رکورد تاریخ خود رسید.  بیت کوین نیز با افزایش قیمت  خود  به بالای 63000 دلار اوج جدیدی را تجربه کرد.  در همین حال، سایر ارز مرزها از جمله بایننس کوین  و ریپل بلافاصله پشت سر بیت کوین و اتریوم در رتبه بندی سهم سرمایه بازار در 24 ساعت گذشته به بالاترین رکوردهای تاریخی رسیده اند.

منبع : cointelegraph

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا