logo

تعداد تراکنش‌های یو‌اس‌دی کوین در شبکه اتریوم از تتر پیشی گرفت

USD Coin از نظر تعداد تراکنش ها از تتر مبتنی بر اتریوم پیشی گرفته است

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Alex Svanevik، مدیر عامل هاب داده روی زنجیره نانسن، استیبل کوین USD Coin (USDC) Circle از نظر تعداد تراکنش های روزانه در بلاک چین اتریوم از USDT تتر پیشی گرفته است.

لازم به ذکر است که توکن های USDT در Tron نسبت به اتریوم بیشتر است زیرا اولی به طور قابل توجهی ارزان تر است.

استیبل کوین وابسته به دلار Circle هنوز USDT را با ارزش بازار تغییر نداده است. ارزش این دو ارز دیجیتال در حال حاضر به ترتیب ۶۷.۸ و ۵۵.۵ میلیارد دلار است. اگرچه، باید توجه داشت که USDT پس از انبوهی از بازخریدها در هفته های گذشته، به طور پیوسته در حال از دست دادن سهم بازار خود بوده است.

USDT همچنین دارای پیشروی قابل توجهی در حجم معاملات روزانه نسبت به USDC (به ترتیب 55 و 5.7 میلیارد دلار) است زیرا منبع حیاتی اقتصاد ارزهای دیجیتال است.

پل کروگمن می گوید رالی متوسط ​​بیت کوین «جهش گربه مرده» است.

تتر گفت که در اوایل این هفته در معرض شرکت ارزهای دیجیتال سلسیوس قرار نگرفته است. این شرکت همچنین شایعات “کاذب” در مورد نگهداری اوراق تجاری چینی که با تخفیف هنگفت معامله می شوند را رد کرد.

در مصاحبه اخیر با نیویورک تایمز، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether، گفت که این شرکت مایل است توکن‌های خود را «تا آخرین سنت» بازخرید کند.

USDT در ماه می پس از سقوط TerraUSD (UST) که بزرگترین استیبل کوین الگوریتمی بود، تحت فشار قرار گرفت و برای مدت کوتاهی پیوند خود را از دست داد.

به دلیل فشار قانونگذاران، تنظیم‌کننده‌ها، اقتصاددانان و مخالفان صنعت، USDT همچنان آسیب‌پذیر است که به نفع رقیب USDC است.

سایر استیبل کوین ها نیز برای تصاحب سهم بیشتری از بازار در حال رقابت هستند. بایننس USD (BUSD)، استیبل کوین غول‌پیکر ارزهای دیجیتال بایننس.

منبع : u.today

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

بهترین سایت خرید آی پی ثابت

بهترین سایت خرید آی پی ثابت همه تریدرهای تازه کار و حرفه ای دنبال یک موضوع هستن! بهترین سایتی که آی پی ثابت میده کدومه

قیمت اتریوم

قیمت لخظه ای و نمودار اتریوم اتریوم (انگلیسی: Ethereum ; اِ-تی-ری-یِم) پلتفرمی عمومی، متن‌باز، زنجیره بلوکی-محور با رایانش توزیع‌شده برای قرارداد هوشمند است. این پلتفرم

قیمت بیت کوین

قیمت لحظه ای بیت کوین + نمودار ما اخبار زیادی در مورد بیت کوین می شنویم. اما دقیقاً چیست، چگونه کار می‌کند و چه تأثیری

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا